Завантажити |
У підручнику аналізуються теоретичні питання медіалінгвістичного знання з увагою до історії медіалінгвістики та її терміносистеми, жанрового синкретизму масової комунікації, її стилістичного та функціонального потенціалу, методів аналізу медіатексту, медіалінгвістичної ситуації у світі. Обґрунтовуються дослідницькі проблеми української мови в медіа, визначаються актуальні аспекти функціонування мовних засобів у масовій комунікації. Особливу увагу звернено на перспективу еволюції мовних одиниць у медіакомунікації, що визначає значною мірою тенденції розвитку сучасної української мови, її комунікативну природу.
Тексту видання передує операційний словник медіалінгвістичних термінів і понять, що має стати в нагоді дослідникам і студентам, які зацікавлені в медіалінгвістичній проблематиці. У додатках подано нормативні документи, що регулюють медійну комунікацію в Україні.
Видання розраховане на фахівців-медіалінгвістів, мовознавців, дослідників і практиків у сфері соціальної комунікації, іміджелогії, реклами, паблік рілейшнз, а також студентів і всіх, хто цікавиться мовою медіа.